O Mnie

Witaj na mojej stronie!

Kilka Słów o Mnie

Jestem Żebrowska Kamila, Specjalistka ds. marketingu, która postanowiła przejść na indywidualną ścieżkę rozwoju po latach doświadczenia w korporacyjnym świecie. Moje zawodowe podstawy budowałam pracując dla renomowanych firm, takich jak Polkomtel, Develey, Mercedes Benz Warszawa, Platinum Towers Management oraz Złota 44.

Nieustannie rozwijam swoją pasję do marketingu i reklamy, zdobywając wiedzę i umiejętności potrzebne do tworzenia skutecznych strategii. Różnorodność prowadzonych projektów stanowi dla mnie nieustające źródło inspiracji.

Jestem absolwentką kierunku Technologia Żywności na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie i Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Ukończyłam również Podyplomowe Studia Menedżerskie w Menedżerskiej Akademii Nauk Stosowanych w Warszawie oraz zdobyłam dyplom z Marketingu i Reklamy w Akademii Ekonomiczno Humanistycznej w Warszawie.

Jednym z moich ważniejszych celów jest przekazywanie zdobytej wiedzy innym. Od 2023 roku współpracuję z Polską Fundacją Przedsiębiorczości, prowadząc internetowe szkolenia z kreatywnej i funkcjonalnej obsługi Canva. Możecie mnie kojarzyć właśnie z tego fascynującego przedsięwzięcia.

Zapraszam do odkrywania razem ze mną świata marketingu i tworzenia kreatywnych projektów!

Łączenie kanałów komunikacji online i offline w celu optymalizacji przekazu i zasięgów.
Wspólnie możemy wzmocnić Twój przekaz i osiągnąć zamierzone cele marketingowe.

Portfolio

Ostatnio Wykonane Projekty

Online Marketing

Twój Wizerunek w Sieci

Offline Marketing

Kreatywny i Merytoryczny

Szkolenia

Profesjonalne i Entuzjastyczne