Szkolenia i Doradztwo

Zadzwoń i Zamów Szkolenie

Potrzebujesz Pomocy ? Porozmawiaj z Ekspertem

Polska Fundacja Przedsiębiorczości

Jestem z pasją związana z Polską Fundacją Przedsiębiorczości, gdzie pełnię rolę trenera Canva. W 2023 roku miałam przyjemność przeprowadzić 20 internetowych webinarów, które zgromadziły ponad 7251 uczestników.

Dodatkowo, stworzyłam prywatną społeczność na Facebooku o nazwie „Canva i Marketing Glow”, skupiającą entuzjastów Canva i szeroko pojętego marketingu. Obecnie grupa liczy ponad 600 członków, którzy dzielą się wiedzą, inspiracjami i wspierają się nawzajem w kreatywnym świecie projektowania grafiki i strategii marketingowej.

Dołącz do naszej rozwijającej się społeczności i razem odkrywajmy tajniki Canva i świat marketingu!

Gdyński Biznes Mam

Miałam zaszczyt wziąć udział w 9. edycji projektu „Gdyński Biznes Mam” – corocznego przedsięwzięcia, które jest bezcennym wsparciem dla mam, pragnących zaistnieć na rynku pracy jako przedsiębiorcy.

W ramach tego inspirującego projektu, poprowadziłam moduł szkoleniowy o tematyce „Marketing w Firmie”.

Dla 20 uczestniczek projektu podzieliłam się wiedzą na temat budowy i znaczenia strategii marketingowej w efektywnym dotarciu do grupy odbiorców.

Omówiłam również analizę i możliwości, jakie stwarzają obecne kanały komunikacji, a także przedstawiłam praktyczne narzędzia i aplikacje ułatwiające codzienną pracę przedsiębiorców.

To była dla mnie niezwykła przyjemność być częścią tego innowacyjnego programu, wspierającego rozwój kobiet w biznesie.